TDV în parteneriat cu Caroma-Nord vor desfăşura un nou atelier pentru potenţiali voluntari
UPDATE: au fost adăugate câteva fotografii din cadrul activităţii. La sfârşitul atelierului, participanţii au stabilit că se vor întruni la sfârşitul lunii ianuarie 2010 unde vor fi invitate şi ONG pentru aşi prezenta Programele de voluntariat şi a recruta noi voluntari. Un nou atelier pentru potenţiali voluntari va fi desfăşurat sâmbătă, 19 decembrie 2009. Asociaţia [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=tdvmoldova.wordpress.com&blog=6477616&post=516&subd=tdvmoldova&ref=&feed=1)
Sursa
2009-12-19 13:35:58