Eu sunt vinovat de ceea ce s-a întâmplat azi în centrul Chişinăului
De dimineaţă am obiceiul să mă filmez şi să vă spun câteva cuvinte de salut. Astăzi am filmat-o pe Arda şi mi-am expus opinia despre blogosferă. Am spus că pe blogosfera.md sunt foarte multe însemnări creştine. Şi acum citiţi istoria. De dimineaţă un grup de enoriaşi asistau la biserica "Sf. Parascovia" din Chişinău. Unul dintre ei, [...]Sursa
2009-12-13 19:08:32