(video) Alex, ia să facem o retrospectivă, ca să vedem ce-i cu Ţurcan!
Vladimir Ţurcan se lasă de Voronin, dar nu pleacă singur! Vrea să-şi facă partid şi să atragă voturile stângii dezamăgite. Lupu era la un pas să accepte nişte condiţii extrem de rigide, dar s-a oprit la timp… (Aflaţi ce era să facă Lupu din dezbaterea Ţurcan ocheşte în stînga dezamăgită difuzată ieri de Jurnal TV) Cred că [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=ionurusciuc.wordpress.com&blog=4326201&post=4366&subd=ionurusciuc&ref=&feed=1)
Sursa
2009-12-08 00:34:28