nic.of.md, o perspectivă (ne)bună…
Anterior, am scris un articol despre situl of.md, precum că este sait de atac, etc… Defapt doream să scriu despre serviciile hosting şi subdomeniile gratuite pe cale le oferă. O chestie bună, aş spune, mai ales în Moldova.
Mulţi se vor întreba: Care-o fi partea lor de căştig?!
Păi bine, au ţinut cont şi de asta şi nu au uitat să automatizeze şi să adauge la fiecare subdomen anunţurile Google chiar în topul paginii, care stau nasol, de altfel. Ăsta le e câştigul (exemple: 1 | 2 | 3)
Despre spaţiul pe disc, serviciile hostingului, nu m-am interesat, mai mult: nici nu m-am înregistrat, fiindcă se adaugă situl automat în catalogul lor (ws.md) şi nu am nevoie…
Sursa
2009-12-07 19:48:24