Geoană, ce vrei atîta de la mine?
De vreo două luni, prezidenţiabilul român Mircea Geoană îmi tot propune să-i devin fan pe reţeaua de socializare Facebook, unde sîntem, aşa cum înţelege Vitalie Cojocari, “prieteni”. Nu-mi amintesc cum a ajuns Geoană în lista mea de prieteni. Dar nu faptul că îl am în listă mă deranjează. Sîcîitoare mi pare insistenţa cu care Geoană [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=ionurusciuc.wordpress.com&blog=4326201&post=4326&subd=ionurusciuc&ref=&feed=1)
Sursa
2009-12-05 15:09:20