Interes profesional
Prin anii de şcoală eram foarte pasionat de chimie. Deşi am fost înmatriculat la liceu la profilul fizică-matematică, din şcoală am ieşit pasionat totuşi de chimie. Eram într-atât de pasionat încât desenam singur tăbliţele periodice ale lui Mendeleev, desenam fişe cu caracteristicile elementelor chimice pe faţă şi povesteam despre prezenţa lor în natură şi în [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=kirpi4.wordpress.com&blog=3080130&post=2676&subd=kirpi4&ref=&feed=1)
Sursa
2009-12-05 11:10:58